fbpx

O nas

Fundacja Pogoda powstała z pragnienia, by robić w życiu coś więcej. Wspierać tych, którzy mają mniejsze szanse. Otwierać nowe możliwości. Tworzyć miejsce przyjazne i otwarte. Spotykać się. Cieszyć sobą. Pomagać żyć normalniej. Zwiększać pulę dobra na świecie 🙂

Związaliśmy się z poznańską Rusałką. Tu od 2019 roku przez całe lato zapraszamy mieszkańców Poznania, dzieci na piękne plenerowe przedstawienia Teatru Animacji, młodzież i dorosłych na czwartkowe koncerty młodych zespołów a także środowe kino plenerowe.

Dla osób z niepełnosprawnościami przygotowujemy spotkania i pikniki, pomagamy całym rodzinom organizując opiekę wytchnieniową. Staramy się, aby Rusałka była coraz bardziej dostępna. Drobne rzeczy takie jak pętla indukcyjna na koncertowej łące czy „komfortka” w toalecie restauracyjnej sprawiają, że coraz więcej osób może poczuć się tu normalnie. Dzięki współpracy ze wspaniałymi wolontariuszami udaje nam się wspierać naszych potrzebujących sąsiadów – dwa razy do roku przygotowujemy paczki ze świątecznymi przysmakami dla kilkudziesięciu osób. Dziś Rusałka po prostu tętni dobrą energią! No i zawsze jest tu dobra POGODA :):):)

Dokumenty i sprawozdania

Statut

Zobacz plik .pdf

Sprawozdanie 2018

Zobacz plik .pdf

Sprawozdanie 2019

Zobacz plik .pdf

Sprawozdanie 2020

Zobacz plik .pdf

Sprawozdanie finansowe 2021

Zobacz plik .pdf

Sprawozdanie merytoryczne 2021

Zobacz plik .pdf

sekcja body: